Рулонні штори BlackOut

Рулоні штори

Яскраве сонячне світло з ранку заважає спати чи Ви хочете досягти повного затемнення у своїй кімнаті від ліхтарів під будинком?

Є відмінний вихід – рулонні штори BlackOut, за допомогою яких досягається 100% затемнення в кімнаті.

Рулонные шторы BlackAut

Батьківщиною тканини BlackOut вважається Фінляндія, де протягом року багато білих ночей, і для того, щоб забезпечити мешканцям комфортний відпочинок, вчені придумали тканину, яка повністю утримуватиме світло і не пропускатиме його в приміщення. Зараз ця тканина досить популярна у всьому світі, тому що має ряд переваг і застосовується в різних приміщеннях.

Особливість світлозатемнення тканини досягається за допомогою переплетення трьох ниток (нитки світловідбивач, нитка поглинання світла та декоративної нитки).

Кожна з цих виконує важливу функцію, яка у поєднанні допомагає досягти очікуваного результату.

Можливо, ви вже собі уявили щільний шматок чорної тканини, який створює атмосферу мороку в приміщенні, але це зовсім не так. Штори блекаут є в різних відтінках, з малюнком і без, і при цьому відмінно продовжують виконувати свої функції, затемняючи світло в приміщенні і зберігаючи прохолоду.

Чим же такі унікальні штори BlackOut:

 • світлонепроникність штори з такою тканиною, здатні навіть створити ілюзію ночі;
 • максимальний ефект конфіденційності; захист від цікавих очей;
 • мають деяку властивість відштовхувати гаряче повітря з вулиці, зберігаючи прохолоду в приміщенні, і знизити рівень шуму з вулиці;
 • абсолютно екологічні та підходять для будь-яких приміщень;
 • пожежобезпечні, тому що не горять, а тліють при займанні;
 • легкі у догляді, як і будь-які рулонні штори – досить просто протерти вологою губкою;
 • Ну а про легкість в експлуатації та естетичний вигляд нічого й казати, рулонні штори давно здатні підкреслити будь-який інтер’єр і додати акцентів у приміщенні.

Де актуально застосовувати штори блекаут:

 • приміщення в які сильно проникає сонячне яскраве світло, оскільки штори здатні забезпечити затемнення і відобразити не тільки світло, а також відштовхнути гаряче повітря або утримати тепле приміщення;
 • дитячі кімнати (деякі діти чутливі до сонячного світла, тому повне затемнення допоможе продовжити дитячий сон);
 • домашній кінотеатр (якщо ви хочете створити затишну атмосферу кінотеатру, то затемнення зовнішнього світла допоможе створити атмосферу справжнього кіношного вечора з попкорном та улюбленими фільмами);
 • конференц-зали, офіси та будь-які інші приміщення в яких можуть проводитись різні ділові заходи, оскільки тканина блекаут підходить для зображення на ній презентацій;
 • у громадських закладах розважального типу (такі рулонні штори зможуть створити атмосферу затишку, конфіденційності і відчути себе комфортніше).
Рулонные шторы BlackAut

Якщо Вам заважає висипатися пекуче сонце з ранку або нещодавно під Вашим вікном на щастя відремонтували той самий ліхтар, який тепер б’є світлом в обличчя і мерехтить натовпом комах – то Вам підійдуть рулонні штори з тканиною блекаут. Прочитавши статтю ви все ще сумніваєтеся чи потрібні вам штори BlackOut чи ні? Пропонуємо прийти на офіс та самостійно переконається у перевагах цих рулонних штор. Наприклад, просто приклавши їх до вікна або порівнявши щільність тканини з іншими видами.

  Наверх