Жалюзі

Вікна сучасних будинків все частіше прикрашають не портьєри та тюль, а жалюзі та рулонні штори. Звичний текстиль для декору віконних отворів використовується вже рідше, йдучи в минуле разом із захопленням такими стилями інтер’єру, як бароко та рококо. Надмірності в декорі нині не в моді, тоді як прості та практичні варіанти стають дедалі популярнішими.

Компанія «Віконда», лідер на ринку металопластикових вікон та дверей у Запоріжжі, представляє широкий асортимент жалюзі.

Існує думка, що компанія має виробляти один вид продукції, але дуже якісно. Але «Віконда» вщент розбиває цю думку, забезпечуючи контроль якості не тільки вікон і дверей, а й усієї продукції, на всіх рівнях – від виробництва до того моменту, як виріб буде тішити Ваші очі!

А співробітники завжди нададуть Вам щирий сервіс із індивідуальним підходом до кожного клієнта!

Віконда-Запоріжжя з радістю та в найкоротші терміни допоможе Вам від заміру до монтажу, тому що ми готові на довгу та міцну співпрацю з Вами! Якщо Вас зацікавили якісь із сонцезахисних систем, скоріше звертайтесь до одного з наших салонів особисто або по телефону.

Замовити зворотній дзвінок

  Жалюзі беруть свій історичний початок із 60 років 18 століття. Ще в ті далекі часи люди використовували їх для керування потоками світла. Але сучасний асортимент дозволяє не лише використовувати жалюзі для цієї функції. В асортименті нашої компанії жалюзі, що дозволяють керувати потоками повітря, захищати Ваш будинок від пилу та літніх палючих променів сонця, зберігати конфіденційність Вашого особистого життя, а великий спектр квітів, видів дозволить легко вписатися в будь-який інтер’єр! Функціональність, простота експлуатації та догляду не складе для Вас особливого клопоту, а це важливо!

  Горизонтальні жалюзі у Запоріжжі.

  Легендарні горизонтальні жалюзі дозволяють регулювати подачу світла та повітря завдяки зміні положення ламелів. Ідеально підходять для офісних приміщень, а широкий спектр гами кольорів дозволить використовувати і в житлових кімнатах.

  Вертикальні жалюзі у Запоріжжі.

  Еволюційні вертикальні жалюзі. Їх функціональність дозволяє Вам, на відміну від звичайних штор, з легкістю відкривати і закривати жалюзі, як кажуть, лише «смикнувши за мотузку»! А також тканини для виготовлення просочуються спеціальним складом, що дозволяє придбати неповторні властивості жорсткості, антистатичні та пиловідштовхувальні, що дає Вам привілей у довгостроковості служби жалюзі, та зводить до мінімуму клопіт по догляду!

  Переваги жалюзі від «Віконда» Запоріжжя:

  • Повна або часткова ізоляція приміщення від палючих променів сонця. Така функція перешкоджає нагріванню повітря та пропусканню надлишкового тепла у квартиру. З системами захисту від сонця літні дні стануть набагато приємнішими та безпечнішими.
  • Регулювання потоку світла. Різні форми сонцезахисних систем дозволяють різноманітно заломлювати промені сонця у приміщенні. Досягаються різні ефекти кімнатного освітлення: прямий потік світла, напівтемрява, м’яке розсіяне світло, гра світла та тіні.
  • Збереження прохолоди у будинку. Спека за вікном та свіжість у будинку – рішення, підвладне сонцезахисним системам. Утворюючи в кімнаті тінь, створюється сприятливий мікроклімат у приміщенні. На підставі цього значно можна заощадити витрати на кондиціонерах та вентиляторах.
  • Декорування внутрішнього простору. Відповідно до індивідуальних смаків замовника можна вибрати колір і фактуру матеріалу сонцезахисної системи, що сподобався. Вони впливають на весь дизайн будинку, створюють інтимну чи ділову атмосферу.
  • Стійкість до пилу. Антистатичні та пиловідштовхувальні властивості оберігають приміщення від проникнення пилу та різних атмосферних опадів, які забруднюють внутрішній простір будинку. З сонцезахисними пристроями Ваш будинок стане доглянутішим, а повітря чистіше.
  • Легкість та практичність у використанні. Догляд за ролшторами та жалюзі зводиться до простих дій чищення за допомогою щітки, м’якої тканини, вологих серветок або пилососу зі спеціальною насадкою.
  • Тривалий термін експлуатації. Надійність та якість сонцезахисних систем гарантує тривалий період служби. Застосовуючи їх у захисті від сонця потрібно постійно підтримувати їх у хорошому стані, так Ви уникнете поломок та деформації.
  • Актуальність. Найкраще освітлення приміщення – це природне. Всі ми любимо теплі промені сонця, що проникають у наш будинок через вікна у Запоріжжі, але у дозованих кількостях. Однак у літній період потік сонячної енергії, що проходить у приміщення, виходить з-під контролю і набуває агресивного характеру. Спека миттєво проникає у квартиру, піднімаючи стовпчик термометра все вище та вище, гаряче повітря позбавляє організм вологи, що негативно впливає на наше самопочуття. Особливо небезпечна спека для сердечників: порушується терморегуляція, починає стрибати тиск, стан стає млявим і слабким.
  • Ефективність. Прості штори, полотняна тканина або наклеєний папір на вікні не здатні захистити приміщення від інтенсивної енергії Сонця. Одним із найефективніших методів у боротьбі зі спекою є сонцезахисні системи компанії «Віконда»: горизонтальні та вертикальні жалюзі, рулонні та японські штори. Вони функціональні та сучасні, прості в керуванні та довговічні у використанні, з ними можна створити стильний дизайн будь-якого приміщення.
  • У компанії «Віконда» представлено безліч кольорів, типів і фактур тканин, щоб підкреслити інтер’єр Вашої кімнати та втілити Ваші найзаповітніші дизайнерські бажання!
  Замовити зворотній дзвінок

   Наверх