Рулонні штори

Забули придбати рулонні штори? Зробіть це прямо зараз – без них переваги пластикових вікон не будуть повними: немає більш ефективного рішення для захисту від спеки та сонця, доступу денного, нічного світла та цікавих очей, ніж один із видів традиційних рулонних штор, або їх варіантів: день-ніч, штори-плісе, римські штори.

Телефонуйте зараз, щоб отримати багатий вибір конструкцій та матеріалів, відмінну, перевірену часом та підтверджену відгуками задоволених покупців, якість та оптимальну ціну:

  Бажаєте бути більш підготовленими до оформлення замовлення в Віконда-Запоріжжя? Спеціально для Вас ми зібрали коротку інформаційну довідку, яка розповість більше про види, завдання та можливості того, що прийнято називати рулонні штори (вони ж “рулонки”, рольштори, тканинні ролети, рол-штори, роликові штори, а також їх підвиди: римські або грецькі штори, штори пліссе, шторки-гармошки та ін.). Отже, що потрібно знати про рулонні штори у 2021 році?

  Відкриті рулонні штори

  Традиційна конструкція представляє безшовне полотно із спеціальної тканини, що закриває по довжині (до 6000 мм) та ширині (до 4000 мм) весь отвір пластикового вікна, або отвір кожної з його стулок. Достатньо потягнути за ланцюжок, що управляє, в потрібному напрямку, і полотно згорнеться в акуратний рулон (намотується на валик невеликого діаметру) для відкриття або розмотається з барабана для закриття штори до будь-якого потрібного положення. Це найпростіше рішення, тому відкриті рулонні штори мають найменшу вартість.

  Закриті рулонні штори

  Відрізняються тим, що полотно рольштори рухається всередині простору, обмеженого напрямними, а барабан із тканиною знаходиться у пластиковому “чохлі”. Це дозволяє забезпечити щільне прилягання полотна, у тому числі у похилому положенні стулки пластикового вікна в режимі провітрювання. Ще однією перевагою рол-штори закритого типу є мінімальні коливання елементів навіть за наявності протягу. Вартість самої рулонної штори закритого типу та її монтажу трохи вище відкритого аналога.

  Рулонні штори День-Ніч

  Чергування прозорих і непрозорих елементів під час змотування складеного в два шари полотна штори День/Ніч дозволяє досягти необхідного рівня освітленості. Трохи більше тканини – трохи вища вартість.

  Рулонні тканинні штори 3D Shade

  Цей варіант поєднує традиційний механізм рулонних штор з “тривимірним” полотном: два шари тканини формують комірки, одна зі сторін яких є планкою з більш щільного матеріалу. При повному закритті штори щільна планка опускається, роблячи напівпрозорою конструкцію. Штори 3D Shade – це вдалий “гібрид” роллштори та жалюзі. Ціна такого рішення не набагато вище за рахунок дорожче матеріалу полотна рулонної штори, але при більшій функціональності та додаткових можливостях для дизайну приміщення.

  Штори-плісе

  Є рухомою шторою-гармошкою, полотно якої складається від максимального розміру до мінімального. Штора-плісе не обов’язково кріпиться до верхньої частини рами, віконного отвору або стіни, а може ковзати по паралельних напрямних нитках, дозволяючи зрушити верхню та нижню межу вгору та вниз. Таке рішення дозволяє ефективно керувати потоком світла в будь-якому положенні вікна (наприклад, для мансардних вікон, які розташовані під нахилом), а також захищатися від цікавих поглядів через нижню частину вікна або скляної стіни, не обмежуючи освітленість приміщення в цілому.

  Римські штори

  Відмінність конструкції в тому, що римські (або ще зустрічається назва грецькі) штори не згортаються – полотно складається у сегменти однакової висоти. Ріднить їх з рол-шторами матеріали полотна і фурнітура (на барабан намотується не сама тканина, а нитки, що направляють). При цьому зовнішній вигляд римської штори дуже близький до дизайну традиційних тканинних штор на карнизі. Римські штори мають вартість, порівнянну із звичайними рулонними шторами того самого розміру.

  Світлонепроникні штори BlackOut

  Дивитися проектор? Вкладати дітей? Спати за своїм власним графіком? Рішення є – це штори із матеріалу серії BlackOut!

  Блекаут — це спеціальна тканина, яка перешкоджає проникненню сонячних променів, світла неонової реклами та вуличних ліхтарів до 95%-100%. Такий ефект досягається в результаті застосування у виробництві спеціальної технології переплетення волокон. Найчастіше такі рулонні штори використовуються в спальні, дитячій кімнаті, на балконах або на вікнах, що виходять на бік з сильним сонцем, що палить.

  Замовити зворотній дзвінок

   Варіанти тканин для рулонних штор

   Основна різниця у ціні рулонної штори створюється за рахунок різниці у вартості матеріалу полотна. В асортименті Віконда-Запоріжжя – сотні дизайнів тканин для рол-штор: однотонні класичних кольорів та “металік”, квіткові орнаменти, абстрактні та геометричні візерунки, дитячі мотиви. Також ми пропонуємо тканини різних складів, текстур та щільності, у тому числі “тривимірні” 3D Shade.

   Але мова не лише у зовнішньому вигляді виробу – спеціальні властивості тканин дозволяють домагатися особливих властивостей. В першу чергу, це тканини з мінімальним пропусканням кольору серії “BlackOut”, що заміняють важкі та дорогі портьєри. Також високою популярністю користуються тканини серії “День-Ніч”, що забезпечують плавне регулювання рівномірного світлового потоку.

   Всі пропоновані нами тканини для рулонних штор (і це вигідно відрізняє Віконда-Запоріжжя від виробів, які можна купити в інтернет-магазині з доставкою або будівельному супермаркеті) мають спеціальні властивості:

   • просочені пиловідштовхуючим антибактеріальним наповнювачем;
   • не поглинають запахи (особливо це стосується кухні), бруд, пил;
   • не вигоряють на сонці;
   • не розсихаються та не втрачають світлозахисних властивостей.

   Переваги рулонних штор від Віконда-Запоріжжя

   • лише перевірені часом комплектуючі виробів різних рівнів вартості;
   • багатий досвід підбору конструктивних рішень на вирішення завдань будь-якої складності;
   • декор нижньої частини полотна оригінальним воланом (дод.послуга);
   • варіанти штор із електроприводом, на дистанційних пультах управління (керувати такими шторами можна навіть перебуваючи в іншій кімнаті);
   • виготовляються за індивідуальними розмірами з будь-яким варіантом кріплення (на стул пластикового вікна, у віконний отвір, на стіну/стелю);
   • спеціалізована установка досвідченими майстрами;
   • оптимальна ціна, сезонні, оптові та корпоративні знижки;
   • наявність гарантії.

   Рулонні тканинні штори VS жалюзі

   • рулонні (ролетні) штори з тканини складаються із меншої кількості елементів, ніж жалюзі;
   • рулонные занавески имеют меньший вес, чем вертикальные жалюзи, более простой монтаж может выполняться даже на двухсторонний скотч;
   • вертикальні жалюзі із тканини часто заплутуються;
   • горизонтальні алюмінієві жалюзі видають більше шуму, особливо, при провітрюванні, вони більш схильні до поломок через неправильне використання;
   • рольштори менше схильні до осідання пилу, простіше у догляді та очищенні;
   • єдина перевага горизонтальних алюмінієвих жалюзі – повна непроникність матеріалу для світла – нівелюється високим ступенем непрозорості тканин серії “Black Out” у поєднанні із закритим типом рулонної штори.

   Навіть якщо Ваші вікна замовлені не в Віконда-Запоріжжі, ми зможемо запропонувати багатий вибір рулонних штор, які виглядатимуть так, як хочеться саме Вам і виконуватимуть всі необхідні функції. Телефонуйте зараз:

    Статті на тему рулонних штор

    Наверх