Вхідні двері з HPL – панеллю!

Двері

Вхідні двері з HPL-панеллю – це сучасне, стильне та надійне рішення для будинку, особливо для приватного сектору, комерційних приміщень, готелів та ін. Вхідні двері з HPL-панеллю давно завоювали інтерес та довіру клієнтів у європейських країнах і зараз активно набирають популярності в Україні.

Двері з HPL-панеллю.

Що таке панель дверей? Це дверне наповнення, виготовлене на базі сендвіча компанії Weiss Chemie одного з лідерів у даній галузі. Сендвіч елемент побудований на базі комбінації ламінованого (в декор профілю) HPL та щільного XPS – саме цей елемент відповідає за стійкість дверного полотна перед впливом зовнішнього середовища: вологи, сонячних променів UF та перепадів температур, забезпечує довговічність та надійність дверного полотна при суттєвому зменшенні навантаження на раму та фурнітуру в порівнянні з класичним заповненням у вигляді склопакета. Дверні панелі бувають вставні 40 мм (з класичним виглядом стулки як зовні так і зсередини) так і накладні: односторонні 54 мм або двосторонні 76 мм (без видимої частини стулки дверей).

Компанія Віконда-Запоріжжя встановлює вхідні двері з HPL-панеллю у Запоріжжі, Енергодарі та Мелітополі. Викликати майстра на замір та прорахувати ціну таких дверей безкоштовно Ви можете залишивши заявку на нашому сайті.

Хочеться виділити основні переваги дверей з HPL від Macko:

 • Рівномірна жорстокість конструкції забеспечує довговічність та надійність вхідних дверей, без сезонних регулювань та деформації.
 • Невелика вага панелі забеспечує мінімальний тиск на петлі та сприяє тривалій експлуатації дверей. Вхідні двері з HPL-панеллю прослужать Вам довгий час. Гарантія на панель від Macko – років.
 • Панель вкеюється у металопластиковий профіль Віконда-Термо. Це забеспечує максимальний теплозахист та шумоізоляцію, а також захищає двері від промерзання по контуру. Гарантія нна профіль років.
 • У металопластикових дверях з HPL-панелями Macko встановлюється якісна німецька фурнітура WinkHaus. Фурнітура оснащена цапфами та додатковими іклами, які забеспечують високі протизламні властивості.
 •  Вхідні металопластикові двері з панелями Macko відрізняються високими зносостійкими якостями. HPL-панелі, на відміну від МДФ або металевих дверей, панель НЕ розбухає від вологи, НЕ іржавіє з часом і НЕ вигоряє під дією прямих сонячних променів. Міцний каркас із пластикового профілю забеспечує міцність конструкції та підвищує її зносостійкі властивості.
 • Вхідні двері з HPL-панеллю мають високий ступінь пожежостійкості (Клас пожежної безпеки Е). Це величезна перевага перед вхідними дверима з МДФ накладками.
 • У вхідні двери з панеллю можна встановити абсолютно будь-який вид сучасного замку: кодовий замок, система “Розумний дім”, відкривання за допомогою програми, відбиток пальця, система “Один ключ”, відкривання ключ-картою, класичний замок та інш. Це сучасно, технологічно та безпечно. 
 • Можливість двостулкового виконання. Не всі вхідні металеві двері можна встановити в широкий отвір, проте двері з HPL-панеллю можна виконати під Ваш готовий розмір.
 • Терміні виготовлення. В наявності на складі є всі види та кольори панелей. Це допомагає забеспечити швидкий термін виготовлення. Терміни виготовлення таких вхідних дверей – близько трьох тижнів, тоді як виготовлення вхідних дверей з металу може тривати кілька місяців.
 • Дизайн. Мабуть один із важливих пунктів. Вхідні двері з панелями Macko можна зібрати в будь-якій конфігураці: широкий вибір кольорів, склопакетів у різному виконанні, декоративних накладок, панелей із нержваючої сталі INOX та різноманітність ручок. Ви можете як конструктор зібрати свої власні, унікальні вхідні двері.
 • Можливість заміни панелі. Якщо Ви вірішили змініти дизайн вхідних дверей з часом або їх хтось пошкодив, Ви можете замінити HPL-панель без заміни самого каркасу. Що допоможе Вам заощадити та з легкістю змінювати дізайн.
 • Екологічні. Двері без фтор та хлор добавок. Що забеспечує безпеку дверей як для природи так і для людини.

?! Де оптимально застосовувати вхідні металопластикові двері з HPL-панелями від Macko.

 • Сучасні котеджі та приватний сектор
 • Офісні будинки
 • Ресторани, готелі, бари, клуби та ін.
 • Виробничі підприємства.

Ціна вхідних дверей з HPL – панеллю складається з таких факторів:

 1. Розміри вхідних дверей. Габарити та модель впливають на вартість вхідних дверей з HPL – панеллю.
 2. Замок та ручка. Від типу обраного Вами замку та ручки залежить ціна майбутніх вхідних дверей.
 3. Колір. Двері можуть бути в кольорі з одного або двох боків. У панелях Macko широкий вибір кольорів. які постійно доповнюються та поєднуються з кольорами профілю Віконда.
 4. Декорування склопакетами та накладками. Вхідні двері можна доповнити склопакетами із міцного, кольорового чи фактурного скла, а також декоративними панелями INOX із нержавіючої сталі та накладками. Від складності дизайну та кількості додаткових елементів залежить вартість майбутніх вхідних дверей з панеллю.
 5. Складність встановлення. Коли майстер приїжджає на замір вхідних дверей, він оцінює складність та обсяг робіт. На вимірі та після прорахунку дверей ми можемо сказати точну вартість вхідних дверей з HPL – панеллю “під ключ”.

Подивитися зразок вхідних дверей з HPL – панеллю у Запоріжжі можна у нашому шоу-румі на Правому березі. м. Запоріжжя, Бородінська, 2, ЖК “Comfort City”.

Купити вхідні двері з HPL-панеллю у Запоріжжі, Мелітополі та Енергодарі – легко. Ви можете оформити заявку на нашому сайті та записатися на замір. Майстер виїде разом з мобільним менеджером, на місці менеджер визнає вартість вхідних дверей з HPL і за бажання оформіть договір вдома.

Список переваг вхідних дверей із HPL досить широкий. Якщо ви вибираєте вхідні двері в затишний котедж із сучасним дизайном – Вам варто звернути особливу увагу на ці вхідні двері. Вартість вхідних дверей з HPL – панеллю вище за вхідні двері з металу, але при цьому прослужать такі двері набагато довше, надійніше і безпечніше.

Бажаєте отримати більш детальну консультацію або прорахувати приблизну вартість вхідних дверей з HPL – залишайте заявку на зворотній дзвінок або телефонуйте нам за контактними телефонами. Будемо раді допомогти Вам у виборі вхідних дверей!

Наверх