Як вибрати вхідні двері?!

Двері

Візитною карткою будь-якого приміщення є вхідні двері. Вони виконують відразу кілька важливих функцій, таких як: безпека, надійність, практичність, шумоізоляція, теплоізоляція та гармонійність в інтер’єрі/екстер’єрі будинку чи квартири.

Купити металеві вхідні двері в Запоріжжі досить просто, але визначитися з вибором – важко. Ми допоможемо Вам вибрати вхідні двері за вигідною ціною, яка ідеально впишеться у Ваш інтер’єр.

  Компанія Віконда-Запоріжжя встановлює вхідні двері ТМ “Sarmak” у Запоріжжі. Двері цього виробника відрізняються міцністю, надійністю та красивим дизайном.

  Як вибрати вхідні двері, на що варто звернути увагу:

  1. Конструктив дверей. Вхідні двері складаються з коробки та полотна, замків, ізоляційних матеріалів, оздоблення, петель та іншої фурнітури. Головне щоб вони були виконані з якісного та міцного матеріалу. Міцність дверей також залежить від каркасу. Для надійних дверей використовується електрозварювальна труба, яка забезпечує міцність конструкції.
  2. Тепло- та шумоізоляція. На вхідні двері впливає багато різних зовнішніх факторів. Якщо двері стоять на вулиці, основним завданням є збереження тепла. Якщо у квартирі – шумоізоляція та захист від проникнення сторонніх запахів з під’їзду. Для цього вхідні двері утеплюють різними матеріалами. По кожному контуру дверей розміщується ущільнювач, який забезпечує герметичність дверей, що не дозволяє холоду та шуму проникнути у вразливі місця дверей. Дверне полотно також утеплюють за допомогою мінеральної вати, щоб заповнити порожнечі всередині конструкції та забезпечити додаткове тепло та захист від шуму.
  3. Товщина зовнішнього сталевого листа. Зовнішня частина дверей, особливо якщо це вуличні двері, схильна до впливу прямих сонячних променів, холоду, механічних пошкоджень. Насамперед, товщина сталевого листа впливає на зносостійкість дверей. Оптимальною товщиною вважається 1,5-2мм сталевого листа. Більш надійні вхідні двері оснащені металевим листом ще із внутрішньої сторони.
  4. Замки. Особливу увагу варто звернути на кількість та якість замків на вхідних дверях – вони є найуразливішим місцем. Для максимального захисту дверей потрібна наявність двох типів замків: сувальдного та циліндрового. Сувальдний замок відрізняється надійністю та міцністю, за рахунок того, що він врізного типу і не буде виступаючих елементів, які легко зламати або розкрити. Циліндровий замок має ригельну та секретну частину, а також оснащується броненакладками для додаткової безпеки.
  5. Наявність ребер жорсткості. Ребра розташовуються всередині дверного полотна та забезпечують додаткову безпеку вхідних дверей у разі злому, а також збереження цілісності та герметичності конструкції роками.
  6. Внутрішнє та зовнішнє оздоблення вхідних дверей. Існує безліч варіантів фрезеровок, кольорових рішень і фактур для того, щоб зробити свої вхідні двері унікальними. Трендові та стильні кольори, сучасні дизайни разом із міцними, надійними дверима – роблять Ваш будинок безпечним та красивим. Також вхідні двері можна виготовити із дзеркалом, для економії простору у будинку та зручності.
  7. Правильно підібраний розмір дверей. Для того, щоб не помилитися з установкою вхідних дверей і точно зняти розміри, Ви можете викликати нашого майстра за вхідними дверима. Майстер виїжджає на виміри у Запоріжжі. Робить замір вхідних дверей, оцінює кількість додаткових робіт (при необхідності розширення або звуження отвору, демонтажу старих дверей тощо), після чого менеджер прораховує вартість вхідних дверей під ключ. Ви можете замовити двері за власними розмірами без монтажу і встановити їх самостійно.
  1. Петлі. Одна з важливих частин будь-яких вхідних дверей. Вони здаються незначними, але вони тримають вхідні двері. Чим важча вага вхідних дверей, тим більше петель потрібно бути.
  2. Послуги для вхідних дверей. Одним із ключових критеріїв вибору є компанія та спектр послуг, який вона надає. Компанія Віконда пропонує Вам купити вхідні вуличні або квартирні двері “під ключ” у Запоріжжі.

  Що означає Вхідні двері “під ключ”:

  • Точний замір. Майстер виїжджає до Вас додому, знімає виміри вхідних дверей та обсяг додаткових робіт.
  • Договір на дому. Разом з майстром до Вас додому приїжджає мобільний менеджер, з каталогами, Ви можете вибрати вхідні двері, що сподобалися Вам, і на місці укласти договір. Це суттєво заощаджує Ваш час.
  • Повний комплекс встановлення. Ми доставимо Ваші двері, занесемо, демонтуємо старі, встановимо нові та все це в максимально короткі терміни. Складські позиції вхідних дверей встановлюються протягом п’яти робочих днів.
  • Укоси для вхідних дверей. Додатковою послугою ми можемо запропонувати Вам укоси для вхідних дверей. Пластикові або гіпсокартонні, колір обробки Ваших дверей. Для цього Ви можете замовити виклик майстра укосів, вибрати конфігурацію та домовитися про час. 
  • Гарантія та постгарантійне обслуговування. Ми надаємо 1 рік гарантії на вхідні двері. Протягом цього періоду і навіть більше, ми допомагаємо своїм клієнтам вирішувати труднощі, що виникли у процессі експлуатації дверей.

  !! Варто зазначити, що купівля та встановлення вхідних дверей є інвестицією на майбутнє. Купити дешеві вхідні двері не завжди правильний вибір. Відповідність ціна/якість тут головний фактор. Дешеві вхідні двері для будинку чи квартири це свідомо програшний варіант. Такі двері, швидше за все, швидко зносяться або їх легко відчинять, тому Вам доведеться їх міняти на більш міцні та надійні двері.

  Слід відразу звернути увагу на перевірені компанії та зробити правильний вибір. Наприклад компанія Віконда у Запоріжжі.
  Входные двери.

  Ціна вхідних дверей з установкою складається з кількох факторів:

  • Вартість вхідних дверей. Широкий вибір моделей та варіантів виконання вхідних дверей, дає можливість обрати на будь-який бюджет.
  • Ціна додаткових робіт. На вимірі майстер дивиться на складність та кількість необхідних робіт, які необхідні для встановлення вхідних дверей.
  • Доставка. Значну роль у встановленні вхідних дверей має її доставка на адресу та підйом на високі поверхи. Вхідні двері виготовлені з металу та мають досить важку вагу. І щоб клієнт не витрачав свого часу та сили, ми доставляємо двері на адресу. Якщо клієнт замовив вхідні двері без монтажу, ми також можемо здійснити доставку.
  • Додаткова послуга – укоси для вхідних дверей. Під час встановлення вхідних дверей клієнт може додатково замовити укоси для вхідних дверей. Встановлення вхідних дверей під ключ.

  Купити броньовані двері в Запоріжжі

  Вхідні двері – одне з найуразливіших місць у квартирі, ласий шматок для зловмисників. Для того щоб убезпечити себе та своє житло – пропонуємо купити броньовані двері з установкою.

  Якісні та надійні бронедвері з металу прослужать довго та забезпечать безпеку. Встановлення двох замків різного типу дозволить посилити надійність дверей. А безліч варіантів МДФ накладок та фрезерувань створить унікальний дизайн Ваших дверей.

  Бажаєте купити металеві вхідні двері “під ключ” у Запоріжжі?! Залишайте заявку на зворотний дзвінок – менеджер допоможе Вам з вибором.

   Наверх