Заміна склопакета в Запоріжжі.

Вікна

  Склопакет займає майже 90% усієї поверхні вікна. У такому випадку варто розуміти, що більшість тепловтрат йде саме через цю площу отвору. Тому варто звернути увагу на якість склопакета та його функціональність саме у Вашому випадку.

  Конструкція склопакета

  • Склопакет є конструкцією з двох (однокамерний склопакет) або трьох (двокамерний склопакет) стекол, розділених за допомогою металевої рамки, герметично з’єднаних з використанням бутилового герметика.
  • Повітряний прошарок між склопакетами називається камерою, з чого власне і виходить назва одно-(СПО) або двокамерний (СПД) склопакет. Вона наповнена сухим повітрям або аргоном (газ, який допомагає утримувати тепло), і є абсолютно герметичною.
  • Листи скла з’єднані між собою металевим профілем, усередині якого знаходиться силікагель – речовина, що поглинає вологу (це допомагає виключити варіанти запотівання склопакета зсередини).

  Однокамерні (СПО) склопакети підходять більше для нежитлових приміщень (балкони, лоджії, тераси, господарські приміщення тощо) а також, застосовні, коли необхідно виготовити склопакет досить великих розмірів (максимально великі габарити до 5 м², коли двокамерні можуть виготовлятися всього до 2, 5м²), але з невеликою вагою (коли фундамент конструкції може просто не витримати великого навантаження).
  Двокамерні (СПД) склопакети користуються більшою популярністю у клієнтів, так як їх теплозберігаючі та шумоізолюючі властивості набагато вищі за однокамерні. Їхня ціна вища (приблизно на 40%), за рахунок додаткового скла. Такі склопакети застосовуються в приміщеннях, де потрібна додаткова тепло- або шумоізоляція, наприклад, у дитячих кімнатах і спальнях, а також кімнат, які виходять на галасливі вулиці.

  Однокамерний склопакет (СПО)
  Двокамерний склопакет (СПД)

  ! Варто зазначити, у вже встановлених вікнах також можна замінити склопакет. Для цього необхідно викликати майстра компанії Віконда-Запоріжжя, який зможе Вас проконсультувати та підібрати відповідний склопакет. Не всі склопакети можуть стати саме у Вашу віконну раму (профіль). Наша компанія робить заміну склопакетів у Запоріжжі.

  Види склопакетів

  До кожного виду склопакета можна додати додаткові функції, такі як: енергозбереження, шумоізоляція, сонцезахист або мультифункціональність (всі переваги одразу). Розглянемо кожен вид окремо.

  Енергозберігаючий склопакет
  Енергозбереження (TERMOtech): принцип роботи енергозберігаючого скла простий – на зовнішню поверхню скла наноситься спеціальний шар, невидимий людському оку іонів срібла. Іони срібла відіграють роль відбивача: більшість теплової енергії віддзеркалюється назад у приміщення і може вийти назовні. У компанії Віконда-Запоріжжя всі склопакети за промовчанням мають цю функцію.
  Шумоізоляційний склопакет
  Шумоізоляція (ISOtech): шумоізоляційний пакет складається мінімум з кількох стекол різної товщини та неоднаковою відстанню між ними. Така будова підпорядковується законам фізики: звукові хвилі різних частот ефективно поглинаються склом з різною товщиною. Такі склопакети доцільно встановлювати мешканцям галасливих міст, вікна яких виходять на жваві вулиці, мешканцям перших поверхів. тим хто страждає на проблеми зі сном і головними болями, а також у дитячих кімнатах, де тиша є запорукою спокійного сну.
  Сонцезахисний склопакет
  Сонцезахист (CLIMAtech): принцип сонцезахисного склопакета – на зовнішній бік скла наноситься спеціальне багатошарове напилення, яке виконує роль відбивача сонячного тепла. До уваги: на енергозберігаюче скло наноситься 5 шарів срібла, а на сонцезахисне 20 шарів. Таким чином, сонцезахисне скло пропускає сонячне світло, але відбиває його тепло. При цьому в приміщенні зберігається невеликий ефект затемнення від сонячного світла, але УФ-промені проникають у приміщення, що ніяк не впливає на зростання рослин на підвіконні. У яких приміщеннях рекомендується встановлювати такі склопакети: мешканцям, чиї вікна виходять на сонячну сторону, у південних регіонах, а також мешканцям верхніх поверхів або приватних будинках, погано захищених від сонця.
  Мультифункціональний склопакет
  Мультифункціональність (MULTItech): такі склопакети можна сміливо прирівнювати до системи клімат-контролю, які виконують одночасно три функції: сонцезахист влітку, теплозахист взимку та постійна шумоізоляція. Де застосовувати такі склопакети: ми рекомендуємо застосовувати для всіх житлових приміщень, зокрема спалень та дитячих кімнат, а особливо для приватного сектора, де питання енергозбереження особливо актуальне.

  Безпека

  Скло досить крихкий матеріал і більшість проникнень у приміщення відбувається саме через нього, бо убезпечити себе від зловмисників?! І на цей випадок ми маємо рішення – можна використовувати в конструкції склопакета або броньоване скло (посилене спеціальною плівкою) або триплекс. Це допоможе Вам не тільки убезпечити себе, але й мінімізувати ризик поранення про уламки розбитого скла.

  ТРИПЛЕКС є конструкцією з двох стекол, з’єднаних між собою полімерною плівкою або полімерною смолою. Склопакети компанії Віконда – Запоріжжя комплектуються плівковим триплексом на основі міцної полівінілбутиральної плівки. При руйнуванні його уламки не розлітаються, а залишаються на плівці. При цьому цілісність вікна зберігається, що унеможливлює несанкціоноване проникнення. Таке вікно вважається більш надійним і міцним і застосовним у приватному секторі, на перших поверхах. Скло триплекс можна поставити в енергозберігаючий, сонцезахисний, шумоізоляційний і мультифункціональний склопакет. Замінити одне зі скла на безпечне скло триплекс.

  Триплекс

  Відео випробування триплексу на міцність снайперською гвинтівкою — Ви можете подивитися тут:

  ЗАГАРТОВАНЕ СКЛО, скло яке відрізняється жаростійкими, механічними та безпечними властивостями. По суті це звичайне скло, але весь секрет у тому, які маніпуляції з ним проводять. Зі смуг скла не менше 6мм завтовшки вирізають необхідні форми і відправляють у піч, де підігрівають до температури 650-680°C. Потім розпечене скло обдмухують повітрям для швидкого охолодження. За рахунок такого різкого перепаду температур наростає механічна напруга, яка залишається після охолодження. Це посилює властивості скла. Таке скло застосовується у лазнях та саунах, а також у зовнішніх вітринах магазинів або для посилення захисту проникнення зловмисників у приватних будинках. Гартоване скло, або склопакети з гартованим склом ідеально підходять для вхідних дверей та безрамного скління.

  Загартоване скло

  Декор скла.

  Декорирование стеклопакетов

  Склопакет можна декорувати та зробити своє вікно унікальним та елегантним. Це можна зробити за допомогою кольорової плівки, тонування скла, УФ-друку на склі, фактурного скла, піскоструминного малюнка або шпрос. Розберемо кожен окремо.

  Кольорова (архітектурна) плівка .
  За допомогою плівки Ви можете надати вікну незвичайний колір, підвищити світловідбивні властивості та додати ефект конфіденційності (коли з вулиці не видно, що відбувається всередині), а також захистити вікно від подряпин та дрібних пошкоджень. Для ламінації скла застосовуються лавсанові плівки завтовшки від 50 до 380 мікрометрів. Завдяки використанню високоміцного DPS-клею забезпечується високоякісне ламінування (плівка не відходить і не вигоряє з часом).
  Тонування скла у масі
  Отримують таке скло шляхом додавання в розплав скломаси спеціальних пігментів, що тонують. Тонування скла забезпечує надійний захист приміщення від сонячних променів, а також суттєво знижує рівень освітленості приміщення. У такому разі саме скло має не прозорий вигляд, а невеликий відтінок.
  УФ-друк
  Це нанесення на скло кольорових та ч/б малюнків за допомогою ультрафіолетового друку. Чорнила такого друку абсолютно не токсичні і мають високу якість (отже не вигоряють і не змиваються). У такий спосіб на скло можна нанести практично будь-який малюнок.
  Фактурне скло
  Ще один вид декорування скла. Воно може бути як просто матовим, так і мати яскраво виражену структуру (наприклад) горошку або хвиль. Знижена прозорість такого скла робить його оптимальним для застосування у дверних конструкціях.
  Піскоструминний малюнок
  На скло наноситься матовий малюнок із мікроскопічних штрихів на поверхні скла. При чому такий малюнок може наноситися як на прозору поверхню, так і на дзеркальну. Можна виготовити або матовий малюнок на прозорій поверхні або матову поверхню з прозорим малюнком. Піскоструминний малюнок також можна комбінувати з тонувальною плівкою або забарвленням, і з тим і тим разом.
  Шпроси
  Це декоративні палітурки (планки), які знаходяться всередині склопакета і дозволяють зробити його вигляд унікальним. Вони встановлюються безпосередньо при виробництві склопакета і ніяк не впливають на його властивості чи герметичність. Шпроси можуть бути білими, коричневими, золотими або з ламінацією під дерево, з можливістю використання різних видів з’єднувачів. Шпроси доступні шириною 8 мм та 18 мм.
  “Венеціанські шпроси”
  Також існують “венеціанські шпроси” (фальш-плетіння, хибний-імпост). Накладні планки, що розташовуються зовні склопакета та можуть бути шириною 25-40мм. Від скла такі шпроси виступаю на 5-15мм. У разі потреби їх можна зняти, оскільки вони клеяться на липку стрічку або м’який силікон.

  ВАЖЛИВО! Декорувати готовий склопакет ми не можемо. Усі маніпуляції зі склопакетами виробляються лише з виробництва.

  Бажаєте отримати більше інформації щодо декорування склопакетів? Залишіть заявку на дзвінок, ми зв’яжемося з Вами протягом п’яти хвилин 🙂


   Підведемо підсумки.

   Які склопакети бувають? Однокамерні (СПО) на 2 стекла і двокамерні (СПД) на 3 стекла. З додатковими властивостями чи без них.

   Які функції може виконувати склопакет і чого це залежить? Енергозбереження, шумоізоляція та сонцезахист, а також мультифункціональний склопакет (3в1). Властивості склопакета залежать від кількості стекол і камер у ньому, відстані між ними та шириною самого скла, а також від нанесення спеціальних шарів іонів срібла. Також до повітряних камер склопакета можна додатково додати газ аргон, який посилить усі властивості площі скла.

   Який склопакет вибрати? Вибір склопакета залежить від типу приміщення, де він застосовуватиметься та його габаритів. Однокамерні для нежитлових приміщень та отворів з широкою площею, двокамерні для квартир, будинків та кімнат, де необхідно максимально забезпечити тепло та комфорт.

   Чи можна замінити склопакет окремо, не змінюючи вікно? Так, склопакет можна замінити не змінюючи конструкцію. Наприклад, якщо Ви вирішили поміняти однокамерний на двокамерний або старий не підлягає експлуатації. Для цього потрібно викликати майстра, який заміряє потрібну площу і допоможе підібрати склопакет, який підійде під Ваш профіль. Після цього майстер приїде та замінить Ваш старий склопакет у Запоріжжі.

   Як зробити вікно безпечним? Для цього ви можете встановити спеціальне скло ТРИПЛЕКС, яке забезпечує надійність у разі проникнення.

   Чи можна склопакети ставити у лазню? Звичайні склопакети – ні. Для цього існує спеціальне гартоване скло, яке витримує навіть за високих температур.

   Чи можна прикрасити склопакет? Так, за допомогою додаткових елементів декору: архітектурної плівки, тонування скла, УФ-друку, фактурного скла, піскоструминного малюнка або шпрос. Але лише на етапі виробництва склопакета.

   Чи впливає декор на властивості скла? Ні, декорування скла ніяк не впливає на його функції, тому що відбувається у процесі виготовлення.

   Чи можна на моєму готовому склопакеті зробити декор? Ні, склопакет виготовляється тільки на виробництві згідно з технічними нормами. У разі потреби ми можемо виготовити новий склопакет. Його транспортування на підприємство і назад, щоб виконати декор чи ремонт – недоцільне. У такому випадку ми виготовимо для Вас новий, виходячи з Ваших уподобань.

   Чи можна замінити 1 скло у склопакеті, не купуючи новий? Ні. Конструкція повинна бути абсолютно герметична, а при заміні або пошкодження її вакуумність втрачається, тому необхідно повністю змінювати склопакет.

   Як зрозуміти, що мені потрібно замінити склопакет? Якщо Ваш старий склопакет з тріщинною або розколом, пошкоджений або Ви просто хочете поміняти його на тепліший або дизайнерський – в такому випадку точно варто звернутися до співробітників компанії Віконда-Запоріжжя, і ми допоможемо Вам замінити склопакет у Запоріжжі.

   ВАЖЛИВО! Компанія Віконда-Запоріжжя не займається ремонтом склопакетів, декоруванням вже готових склопакетів, а лише виготовленням нових та заміною старих.
   ВАЖЛИВО!! Встановити сучасні склопакети у старі дерев’яні вікна – неможливо. Будова конструкції старого вікна не відповідає вимогам монтажу сучасного склопакета. Вони просто несумісні.

   Для того щоб викликати майстри для вимірювання та заміни склопакета, заповніть форму нижче:

    Наверх