Купити водонагрівач (бойлер) у Віконда-Запоріжжя!

Аксесуари
Дорогі клієнти, тепер у нас з’явилися водонагрівачі (бойлери).
Водонагрівачі у Запоріжжі

Ми пропонуємо водонагрівачі (бойлери) таких фірм як: Zanussi,  TADIRAN Sierra та EWT CLIMA, що представленні як у бюджетному так і у преміум сегменті.

У наявності є бойлери на 30, 50, 80 та 100 літрів.

Чому варто обрати саме нас:

 • Широкий вибір водонагрівачів (бойлерів) на будь який гаманець та смак;
 • Продаж з установкою або без;
 • Заключення договору вдома;
 • Безкоштовна доставка до Вашого дому;
 • Гарантія до 10 років.

Для того, щоб дізнатись ціни на водонагрівачі (бойлери) у Віконда-Запоріжжя, заповніть форму нижче:

  На що варто звернути уваги при виборі водонагрівача.

  1. Скільки людей проживає у будинку? Від відповіді на це питання прямо залежить необхідний Вам літраж бойлеру. Якщо Ви проживаєте самі, то бойлеру на 30-50 літрів буде достатньо. Але, наприклад,  якщо водонагрівач необхідній родині з дитиною, тоді варто звернути увагу на бойлери об’ємом 80-100 літрів.
  2. Який бюджет закладено на придбання бойлеру? На вартість бойлера впливає його конструкція (форма та об’єм), матеріал виготовлення, розміщення тену (сухий або мокрий), дизайну та типу управління.
  3. Де планується розміщення водонагрівача? Бойлери можуть бути чотирьох форм: циліндричний, вузький, прямокутний та плаский, а також можуть розташовуватися горизонтально та вертикально. Отже, судячи з Ваших вимог, ми можемо підібрати оптимальний варіант.

   Наразі у Запоріжжі діє “Міська комплексна програма соціального захисту населення міста Запоріжжя на 2022-2024 роки”, якою передбачено компенсацію на придбання водонагрівача.

   Завдяки цій програмі пільгові категорії соціально-незахищених верств населення можуть отримати грошову допомогу у розмірі 6000 грн на придбання водонагрівача.

   Кому нададуть матеріальну допомогу:

   •  особам, які отримують субсидії та пільги (у разі доходу на 1 члена родини меньше 4786 грн) БЕЗ НЕОБХІДНОСТІ ПОДАННЯ ЗАЯВИ ТА ДОКУМЕНТІВ ПРИ УМОВІ ВІДСУТНОСТІ БОЙЛЕРА; Матеріальна допомога надається за списками щодо отримувачів субсидій та пільг, які не мають водонагрівача (бойлера), наданими Концерном “Міські теплові мережі” до управління соціального захисту населення Запорізької міської ради по району. Виплата здійснюється автоматично, особистої присутності в управлінні не потребує.
   •  сім’ям, які виховують двох чи більше дітей з інвалідністю;
   •  сім’ям, де дітей з інвалідністю виховують батьки з інвалідністю;
   • особам, які отримують соціальну послугу догляд на дому у Запорізькому міському територіальному центрі соціального обслуговування.

   Звернутись за більш детальною інформацією Ви можете до інформаційної служби УСЗН у м. Запоріжжя за телефоном 093 170 77 70

   Бажаєте отримати більш детальну консультацію та вибрати ідеальний варіант саме для Вас, звертайтесь за консультацією до нашого менеджера: 

    Наверх