Купити кондиціонер у Запоріжжі.

Аксесуари
Кондиціонер від Віконда-Запоріжжя
кондиционер

Одним із сучасних помічників у будинку є кондиціонер (або як його ще називають – “спліт система”). Кондиціонер допомагає не лише в спекотний літній день зберегти комфортну прохолоду в будинку, але також здатний створити тепло в приміщенні перед початком опалювального сезону.

Ми допоможемо Вам вибрати, купити та встановити кондиціонер “під ключ”.

  Наша компанія пропонує кондиціонери ТМ:

  • Haier
  • HEC (Haier Electric Corp.) 
  • General Electric 
  • BOSCH 
  • Sensei 
  • Sensei PRO 

  Чому варто купити кондиціонер у Запоріжжі у нас:

  1. Широкий асортимент на будь-який гаманець та смак
  2. Детальна консультація при виборі
  3. Адресна доставка
  4. Купівля з установкою та без
  5. Гарантія до 7 років та післягарантійне обслуговування

  Наша компанія також займається чищенням кондиціонерів. Для кращої роботи кондиціонера його потрібно чистити щорічно. Щоб замовити чищення кондиціонера, Ви можете звернутися до нас.

   На що варто звернути увагу при покупці кондиціонера

   1. Потужність. Як правило, у приміщенні зі стелями висотою до 3м необхідно 1кВт на 10м2. Тим не менш, варто враховувати розташування кімнати щодо сторони світла, кількість вікон, наявність перегородок, кількість людей у приміщенні та багато іншого. Саме тому за консультацією краще звернутись до кваліфікованого фахівця.
   2. Енергоефективність. Так як кондиціонер електричний прилад і працює постійно в жарку пору року, варто звернути увагу на те скільки електроенергії він буде споживати. Перевагою будуть спліт системи з енергоефективністю класу А та вище, з низьким рівнем шуму.
   3. Додаткові можливості. Налаштування таймера або режиму самоочищення значно спростить користування. Наявність Wi-Fi дозволить Вам керувати кондиціонером зі смартфона. Також, деякі преміальні моделі можуть включати функції іонізації або дезодорування повітря.
   4. Монтаж. Який би надійний та функціональний кондиціонер Ви не вибрали, його працездатність та термін служби безпосередньо впливатимуть від якості установки. Саме тому важливий етап варто довірити професіоналам компанії Віконда-Запоріжжя.
   5. Ціна. Для простої підтримки прохолоди в приміщенні можна вибрати бюджетніший варіант кондиціонера, але якщо Вам необхідні додаткові можливості, необхідно вибирати варіант дорожче. Згодом ці функції окупляться і Ви зможете оцінити переваги Вашого кондиціонера.

   Ціна установки кондиціонера в Запоріжжі.

   Вартість встановлення кондиціонера залежить від складності монтажу, довжини магістралей та кількості необхідного матеріалу для монтування.
   Для того, щоб прорахувати приблизну вартість установки кондиціонера, Ви можете звернутися до наших спеціалістів, залишивши заявку нижче.

    Наверх